Esporta kursi skolotājiem

Ja arī Tu vēlies atbalstīt savas mācību iestādes skolēnu intereses un aizraušanos, kļūsti par esporta treneri!

Esporta treneri tieši tāpat kā basketbola, tenisa, futbola, šaha un citu sporta veidu treneri var palīdzēt skolēniem un studentiem attīstīt savas prasmes. Esporta trenera klātbūtne noteikti skolai un tās skolēniem sniegs daudzus ieguvumus – atbalstu, kontrolētu vidi, motivāciju u.c.

Esporta skola piedāvā kursu “Kas ir esports?” Tas ir īss, vienas stundas kurs, kas Tev sniegs visaptverošu informāciju par esporta nozari, attīstību un potenciālu mācību procesā, interešu izglītībā, kā arī turpmākā bērnu un jauniešu karjeras izveidē. Kursa ilgums tikai 1 h.

<Mācīties>

Kļūsti par e-sporta treneri

Drīzumā Esporta skola piedāvās iespēju iegūt esporta trenera sertifikātu, kas Tev ļaus piedāvāt un ieviest esportu kā interešu izglītību savā skolā vai pat iekļaut to mācību procesā!

Reģistrējies, lai mēs Tevi varētu informēt par iespējām iegūt esporta trenera sertifikātu nākotnē, kā arī citām iespējām, ko Tu vari piedāvāt un ieviest savā skolā!

<Reģistrēties>

Kļūsti par skolas esporta treneri!

Ja Tev ir vēlme atbalstīt savu studentu aizraušanos, tad tevī ir tas, kas nepieciešams, lai kļūtu par esporta treneri.

Pievienojies aizraujošajai valsts mēroga esporta videi! Kļūsti par esporta treneri un esiet spēcīgākā esporta skola Latvijā.

Saņemiet atblastu no Esporta Skolas un pilnveidojiet savu esporta klubu.

Nav nepieciešama iepriekšējā pieredze! Jūsu skolēniem ir vajadzīga tikai iespēja.

Jums viņi ir tikai jāsniedz viņiem atbalsts, lai viņi sasniegtu panākumus.

Veidojiet attiecības ar citiem treneriem!

Liela konkurence, populārākās spēles un pilns funkciju komplekts – EsportaSkola.lv ir vieta, kur dzīvo skolu esports!

Iesaistiet skolēnus tur, kur viņi vēlas būt! J

ūsu skolēni jau spēlē videospēles.

Esports ir vieta, kura viņiem interesē un tas nodrošina nepieciešamo struktūru viņu izaugsmei.