E-sporta kursi un treniņi skolēniem

Ja Tu esi 4.–12. klases skolēns un Tev patīk spēlēt videospēles, iespējams, ir laiks kļūt par aktīvu e-sportistu!

promo
E-sports ir jauna sporta disciplīna
E-sports ir pasaules fenomens, kas ļoti strauji attīstās un apvieno vairāk nekā 100 dažādu veidu disciplīnu. Tev būs iespējas uzlabot dažādas prasmes un iemaņas.
discipline1
Reakcija
discipline2
Stratēģija
discipline3
Radošums
discipline4
Valodas prasmes
discipline5
Sadarbības iemaņas
discipline6
Komunikācijas prasmes
discipline7
Adaptēšanās iemaņas
discipline8
Analītiskās prasmes
discipline9
Mērķtiecība
Tāpat kā citi sporta veidi, arī e-sports var kļūt par Tavu ārpusskolas nodarbi, Tu vari spēlēt komandā, kļūt par vietējo vai starptautisko e-sporta čempionu, kā arī nākotnē veidot karjeru šajā nozarē.
Ar ko sākt?
Izveido
savas skolas e-sporta komandu, aicini klasesbiedrus pievienoties.
apgūsti e-sporta prasmes un zināšanas, kļūsti par labāko e-sportistu un iegūsti sertifikātu.
Spēlē
piedalies LESL turnīros un saņem vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem un sponsoriem.
Pašreiz piedāvājam
BEZMAKSAS
1h
Kas ir e-sports?
Nodarbība „Kas ir e-sports” ir paredzēta ikvienam videospēļu spēlniekam, skolotājiem, neformālās izglītības pasniedzējiem, kā arī bērnu un jauniešu vecākiem. Šajā nodarbībā pieredzējuši e-sporta nozares speciālisti pastāstīs Tev par e-sporta nozari, karjeras iespējām u. c.
Nodarbības norise

Nodarbība norisinās tiešsaistē, to vari noskatīties jebkurā izdevīgā laikā.

Nodarbību vada

Nodarbību vada pieredzējuši videospēļu spēlnieki, kā arī izglītības jomas speciālisti.

BEZMAKSAS
35 nedēļas
Esporta pamati
Kursi „E-sporta pamati” ir paredzēti skolēniem, kas brīvo laiku pavada, spēlējot videospēles. Šie kursi palīdz saprast dažādu faktoru ietekmi uz e-sportu un pašu spēlnieku, rosina jauniešus droši un mērķtiecīgi spēlēt videospēles, attīstot komunikācijas, reakcijas, sadarbības un lēmumu pieņemšanas prasmes, kā arī veicina veselīga dzīvesveida piekopšanu: pietiekamu miegu, laika plānošanu, laiku mācībām, sabalansētu uzturu un fiziskās nodarbības.
Mācīšanās platforma

„Discord”

Kursus norise

Kursi norisinās tiešsaistē.

Kursus vada

Kursus vada pieredzējuši video spēļu spēlētāji, kā arī izglītības jomas speciālisti.

Pēc kursiem

Pēc kursiem Tu saņemsi sertifikātu.

Jautā arī par e-sporta treniņu un turnīru iespējām savā skolā, apgūstot kursu “E-sporta pamati”.
Izveido komandu
Iegūsti sertifikātu „Kas ir e-sports”
Reģistrējies par spēlnieku
Izveido komandu un/vai pievienojies skolas e-sporta komandai
Spēlē LESL
Latvijas E-sporta skolu līga ir videospēļu turnīri, kas paredzēti skolēniem no visas Latvijas.
minecraft
Minecraft
Rocket League
CS:GO
League of Legeneds
Vai vēlies, lai arī Tavas skolas mācību programmā vai interešu izglītībā būtu iekļauts e-sports? Jautā par e-sporta ieviešanas iespējām savā skolā!
Измените ваш URL
Кажется, чего-то не хватает