E-sporta kursi skolotājiem

Ja arī Tu vēlies atbalstīt savas mācību iestādes skolēnu intereses un aizraušanās, kļūsti par e-sporta treneri!

E-sporta treneri tieši tāpat kā basketbola, tenisa, futbola, šaha un citu sporta veidu treneri var palīdzēt skolēniem attīstīt prasmes. E-sporta trenera klātbūtne skolai un tās skolēniem noteikti sniegs daudz ieguvumu: atbalstu, kontrolētu vidi, motivāciju u. c.

promo
Esporta Skola piedāvā nodarbību „Kas ir e-sports”. Tā ir īsa vienas stundas nodarbība, kas Tev sniegs visaptverošu informāciju par e-sporta nozari, attīstību un potenciālu mācību procesā, interešu izglītībā, kā arī turpmākajā bērnu un jauniešu karjeras izveidē. Nodarbības ilgums ir tikai 1 h.
Kļūsti par e-sporta treneri
Drīzumā Esporta Skola piedāvās iespēju iegūt e-sporta trenera sertifikātu, kas Tev ļaus piedāvāt un ieviest e-sportu savas skolas interešu izglītībā vai pat iekļaut to mācību procesā! Reģistrējies, lai mēs Tevi varētu informēt par iespējām nākotnē iegūt e-sporta trenera sertifikātu, kā arī citām iespējām, ko Tu vari piedāvāt un ieviest savā skolā!
Kļūsti par e-sporta treneri
Ja vēlies atbalstīt savu audzēkņu aizraušanos, tad Tev ir galvenais priekšnoteikums, kas nepieciešams, lai kļūtu par e-sporta treneri.
Pievienojies aizraujošajai valsts e-sporta videi! Kļūsti par e-sporta treneri, un esiet Latvijas spēcīgākā skola e-sporta jomā.
Saņem atbalstu no Esporta Skolas un pilnveido savu e-sporta klubu.
Tev ir tikai jāsniedz viņiem atbalsts, lai viņi gūtu panākumus.
Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze! Taviem audzēkņiem ir vajadzīga tikai iespēja.
Veido attiecības ar citiem treneriem!
Liela konkurence, populārākās spēles un pilns funkciju komplekts — EsportaSkola.lv ir vieta, kur dzīvo skolu e-sports!
Iesaisti skolēnus tur, kur viņi vēlas būt! Tavi audzēkņi jau spēlē videospēles.
Измените ваш URL
Кажется, чего-то не хватает