Sākums Virtuālā karte Izaicinājumi Sacensības Tālmācība Saziņa

29. October

LESL Virtuālā Rīga būvēšanas sacensības

Būvēšanas izaicinājums

Pilnveidojies un ļauj vaļu savam iekšēja arhitektam! Pievienojies būvēšanas izaicinājumam, un parādi savu radošumu un iztēli būvējot virtuālās Rīgas mājas un objektus. Neatkarīgi vai izvēlies būvēt savu skolu, māju vai kādu citu objektu viss ir tavās rokās. Būvē viens vai kopā ar draugiem un pierādiet sev un citiem, ka viss kļūst iespējams, ja tikai to vēlas. Piesakies būvēšanas izaicinājumam un lai virtuālā Rīga kļūst par tavas dzīves daļu!

Braukšanas izaicinājums

Ieslēdziet savus virtuālos dzinējus! Mūsu braukšanas izaicinājums aizvedīs tevi aizraujošā ceļojumā pa Rīgas ielām. Izvēlies transportlīdzekļus, sākot no elektriskajie skūteriem un beidzot ar izturīgiem bezceļa automašīnām, un pārbaudi savas braukšanas prasmes. Pārvietojies pa virtuālo pilsētu un iepazīsti tās burvību, un piedalies mūsu sagatavotajos izaicinājumos par kuriem saņemsi apbalvojumus un labākie pat saņems arī balvas. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai spēlētājs ar pieredzi, mūsu braukšanas izaicinājumi nodrošinās adrenalīnu visiem. Piesprādzējies un dodies Rīgas ielu piedzīvojumos!

• Iepazīsti Rīgas ielas
  • Pilnveido braukšanas prasmes
  • Atrodi Rīgas skaistāko objektu

Tālmācība

Asini savu prātu Minecraft digitālajā pasaulē! Mūsu virtuālā pasaule piedāvā unikālu iespēju - spēlēt spēli un iegūt jaunas zināšanas, kas būs noderīgas skolā, kārtojot ieskaites un eksāmenus. Vairs nav nepieciešams lasīt konspektus un pildīt nesaprotamus uzdevumus, tā vietā apmeklējiet interaktīvās nodarbības, kurās risiniet izglītojošas mīklas un veiciet ar mācību priekšmetiem saistītus uzdevumus. No kiberdrošības līdz matemātikas un dabas zinību noslēpumu atklāsmei šis izaicinājums nodrošina neatkārtojamu pieredzi. Pievienojies virtuālai pasaulei, lai iegūtu jaunas zināsānas un prasmes, satiktos ar saviem vienaudžiem un dotos jaunā izglītojošā ceļojumā, kas nav līdzīgs citiem. Tavs piedzīvojums sākas šeit!