Sākums Virtuālā karte Izaicinājumi Sacensības Tālmācība Saziņa
Survival image

Tālmācība

Tālmācība kļūst arvien tuvākas skolēniem un tagad ikvienam ir iespēja darīt savu iemīļoto darbību - spēlēt video spēles un vienlaikus mācīties, iegūstot tik svarīgās prasmes un zināšanas ar kurām var pabeigt skolu. Nāc uz virtuālo pasauli un izvēlies mācību priekšmetu, kurā vēlies uzlabot savas zināšanas. Virtuālajā Rīgā ir pieejamas nodarbības gan matematikā, gan arī datorika, gan arī latviešu valodā un vēsturē, gan arī pārējos mācību priekšmetos.

Survival image

Digitālās nodarbības

Kiberdrošībā: Ienirstiet aizraujošajā kiberdrošības pasaulē, kur iemācīsities aizsargāt sevi un citus no virtuāliem draudiem. Mūsu nodarbībās tiek apgūtas daudzas būtiskas tēmas, sākot no personīgās drošības līdz pat hakeru uzlaušanai un identitātes zādzībām.

Matemātikas rieksti: Iepazīsti matemātikas skaistumu un apgūsti to, pildot interaktīvus izaicinājumus un mūsu izveidotās mīklas. No vienkāršās algebras līdz radošajai ģeometrijai mūsu virtuālajā pasaulē meklē nodarbības, lai uzlabotu savas matemātikas prasmes un spētu beigās nokārtot eksāmenu un iegūt ilgi kāroto skolas atestātu.

Dabas zinības: Iepazīsti pilsētvidi un kā tā veidojas, kādu ietekmi tā atstāj uz apkārtējo pasauli. Izmēģini sevi dabas pētnieka lomā un apzinies savas iespējas labākas pasaules radīšanā.

Valoda un literatūra: Uzlabo savas valodas prasmes, piedalies aizraujošās gramatikas, rakstīšanas un radošās izpausmes nodarbībās. Pievienojies mums literāros meklējumos un stāstu piedzīvojumos.

Vēsture un kultūra: Atgriezies pagātnē un pēti pilsētas vēseturisko vidi, notikumu un kultūras mijiedarbības nozīmi uz pilsētas patreizējo attīstību un meklē sakarības, kādas izmaiņas ir jāveic, lai padarītu dzīvi labāku.