Sākums Virtuālā karte Izaicinājumi Sacensības Tālmācība Saziņa

No 26. maija līdz 11. jūnijam Rīgas pilsētas vispārizglītojošo skolu komandas aicinātas piedalīties Rīgas pilsētu raksturojošo vietzīmju būvēšanas sacensībās Minecraft virtuālajā Rīga modelī.

Steave

Atbalstītāji

Steave

Sacensību posmi

01

Sacensību pirmajā posmā katrai komandai tiks dotas 12 dienas (26.maijs līdz 6.jūnijs), kuru laikā jāizpēta, jāapraksta un Minecraft virtuālajā Rīgas modelī jārekonstruē piešķirtais Rīgas vēsturiskā centra objekta eksterjers, piemēram, Melngalvju nams, Pētera baznīca, Brīvības piemineklis vai kāds cits no kopumā 26 objektu saraksta.

02

Sacensību otrajā posmā, kas norisināsies 11.jūnijā, notiks tiešsaistes ātrbūvēšanas sacensības, kuru ietvaros viens dalībnieks no katras komandas cīnīsies par tehniski precīzākā un ātrākā būvnieka titulu. Otrā posma noslēgumā norisināsies virtuālā ekskursija iepazīstinot ar skolēnu komandu pirmajā posmā veiktā darba rezultātiem, kā arī tiks apbalvotas trīs labākās komandas.

Reģistrēšanās

Individuālais profils

Katram skolēnam ir jāizveido savs individuālais spēlētāja profils, norādot personas datus, izglītības iestādi, izglītības iestādes izsniegto Microsoft Office 365 lietotāja kontu edu.riga.lvsistēmā

Pārstāvja profils

Katram pedagogam jāizveido savs individuālais skolas pārstāvja profils, norādot personas datus, izglītības iestādi, pedagoga lomu un mācību priekšmetu, kuru pasniedz savā
skolā

Komanda

Komandas kapteinim
jāizveido skolas komanda, norādot
komandas nosaukumu, spēlētāju
skaitu, videospēli (Minecraft
Education Edition)
un komandas logo

Reģistrē dalību

Katrai komandai jāreģistrē dalība sacensībās sadaļā “Turnīri”, izvēloties sacensību nosaukumu – “Rīgas būvēšanas sacensības”

Reģistrācija sacensībām ir pabeigta un vieta komandai garantēta tikai pēc visu reģistrācijas soļu veikšanas un apstiprinājuma saņemšanas Discord platformā!

Messages
Ar reģistrāciju un turnīra norisi saistītu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Esporta Skolas pārstāvjiem -

Renārs: [email protected] vai Discord: Emvy#1624
Pēteris: [email protected] vai arī Discord: nobodijs#1337