E-sporta kursi un treniņi skolēniem

Ja Tu esi 4. – 12. klases skolēns un Tev patīk spēlēt videospēles, iespējams ir laiks kļūt par aktīvu e-sportistu vai e-sportisti!

E-sports ir jauna sporta disciplīna

E-sports ir pasaules fenomens, kas piedzīvo ļoti strauju attīstību un apvieno vairāk nekā 100 dažāda veida disciplīnu. Tev būs iespējas uzlabot dažādas prasmes un iemaņas.

Reakcija

Stratēģija

Radošums

Komunikācijas prasmes

Valodas

Sadarbības iemaņas

Analītiskās prasmes

Mērķtiecība

Adaptēšanās iemaņas

Tāpat kā citi sporta veidi, arī e-sports var kļūt par Tavu ārpusskolas nodarbi, Tu vari spēlēt komandā, kļūt par lokāla vai starptautiska mēroga e-sporta čempionu vai čempioni, kā arī nākotnē veidot savu karjeru šajā nozarē.

Ar ko sākt?

Jautā arī par e-sporta treniņu un turnīru iespējām savā skolā, apgūstot kursu “E-sporta pamati”.

Patreiz piedāvājam

Kas ir e-sports?

Kursi “Kas ir e-sports” ir paredzēti ikvienam video spēļu spēlētājam, skolotājiem, neformālās izglītības pasniedzējiem, kā arī bērnu un jauniešu vecākiem. Šo kursu laikā pieredzējuši e-sporta nozares speciālisti pastāstīs Tev par e-sporta nozarei, karjeras iespējām u.c.

Kursu maksa

Šie kursi ir bez maksas.

Kursu ilgums

1 h

Kursu norise

Kursi norisinās tiešsaistē, to ir iespējams noskatīties jebkurā Tev ērtā laikā.

Kursus vada

Kursus vada pieredzējuši video spēļu spēlētāji, kā arī izglītības jomas speciālisti.

<Pieteikties kursiem>

E-sporta pamati

Kursi “E-sporta pamati” ir izveidoti skolēniem, kuri savu brīvo laiku pavada, spēlējot videospēles. Šis kurss palīdz saprast dažādu faktoru ietekmi uz e-sportu un pašu spēlētāju. Iedrošina jauniešus spēlēt videospēles droši un mērķtiecīgi, attīstot komunikācijas, reakcijas, sadarbības, lēmumu pieņemšanas prasmes, kā arī veicinātu veselīga dzīvesveida piekopšanu – pietiekams miegs, laika plānošana, laiks mācībām, sabalansēts uzturs un fiziskās aktivitātes.

E-sporta kursos  kopā ar skolotājiem Tu iegūsi zināšanas šādās jomās

Kursu maksa

Šie kursi ir bez maksas.

Kursu ilgums

35 nedēļas. Ik nedēļu apmācībām un praktiskajiem darbiem ir nepieciešams veltīt vidēji 180 minūtes. Vienas nodarbības ilgums vidēji 90 minūtes. Papildus tam vidēji 90 minūtes ir nepieciešamas praktisko uzdevumu veikšanai.

Mācīšanās platforma

Discord

Kursu norise

Kursi norisinās tiešsaistē.

Kursus vada

Pēc kursiem

Pēc kursiem Tu iegūsi sertifikātu.

Interešu un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanas komisija ir licencējusi kursus līdz 09.12.2022.

<Pieteikties kursiem>

Izveido komandu

Tiklīdz Tu apgūsi īso kursu “Kas ir e-sports?”, tev būs iespēja izveido savu komandu vai pievienojies savas skolas vai klases e-sporta komandai! Pēc šī īsā kursa apgūšanas Tu iegūsi sertifikātu, kura numurs Tev būs jānorāda, reģistrējoties sistēmā.

Dalība komandā Tev sniegs iespēju piedalīties LESL turnīros un organizēt savas komandas treniņus.

Katrā komandā ir kapteinis, kurš ir atbildīgs par komandas dalībnieku akceptēšanu, kā arī pieteikuma reģistrēšanu turnīriem.

<Reģistrēties>

Spēlē – piedalies LESL turnīros

Esporta skola organizē dažāda veida turnīrus, kuros komandām no visas Latvijas ir iespēja iegūt vērtīgas balvas! Piedalies šajos turnīros arī Tu!

Lai piedalītos turnīros Tev ir:

Uz tikšanos turnīrā!

Vai vēlies, lai arī Tavas skolas mācību programmā vai interešu izglītībā būtu iekļauts e-sports?

Jautā par e-sporta ieviešanas iespējām savā skolā!